Samsung Mobile Galaxy A5 Telefon Bataryası Çabuk Bitiyor.

Sevil K. |

Samsung' dan 10.ayda 2015 Galaxy A5 telefon aldım. Aldığım zaman hemen anlamıştım bataryasının çabuk bittiğini biraz kullanıp test etmek istedim. Dediğim gibi çıktı Batarya % 100 iken yarım saatte % 'de 5' e, 10' a düşüyordu ve aşırı donma yapıyor 4 ay içinde 2 defa servise götürdüm.

İlkinde format attılar ikincisinde sorun yok deyip geri verdiler, arkadaşlar bin pişmanım kendi paramla batarya alacağım ve tamir ettireceğim, Samsung kocaman sıfırsın..

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil K.
  03 Mart
  16:28

  bir de utanmadan firmamızı tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz diye otomatik mesaj yollamayın Sizi asla ve asla tercih etmem bir daha ve arkadaşlar kesinlikle uzak durun Servisteki ukala personel gidin şikayet edin dedi Tüketici Haklarına Ondaki akıl bende mevcut şükür. Telefonunuzda donma ve şarj sorunu yok diyip dün geri verdiler bugün hattımı taktım yine donuyor yine şarj bitiyor Ben bunları ücreti tarafıma ait olarak yaptıracağım sizin seviyenize inip muhatap dahi olmayacağım Samsung la Ama işi yoğun olmayan ark lar lütfen tüketici haklarına gidin.

 • 02 Mart
  14:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr