Samsung Mobile En Ufak Darbede Ekran Çatladı.

Ahmet B. |

Samsung Note 3 adlı telefona sahibim. Daha önce Apple iPhone kullandım. Tavsiye üzerine ve donanım üzerine Note 3 aldım. Yalnız şunu fark ettim en ufak darbede ekran camı kırıldı. Samsung'a ait bir akıllı telefonun kullanılan malzemenin bu kadar ucuz olduğunu bilseydim, almazdım. Gerçekten verdiğim paraya üzüldüm. Yetkili servisine götüreceğim. Bakalım servis bu duruma nasıl bir cevap verecek. Samsung'tan aldığım o kadar ürünün artık ne kadar sağlam olduğunun kuşkusu arttı. Gerçekten çok üzücü bir durum, gerçekten verdiğim paraya değmedi Samsung!

Etiketler :

Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet B.
  11 Ağustos
  16:22

  580 TL verip yaptırıyorum. Boşa para harcıyorum. Sanki bana bulunmaz Hint kumaşı. Ama bir daha Samsung almam iPhone candır. Pişmanım.

 • Ahmet B.
  08 Ağustos
  17:40

  Merhaba,
  siz benimle irtibata geçmeyi bırakın, firmanızın ürünlerinin sağlamlığı konusunda geliştirmelere açık yollar üretmeye çalışın. Günümü, paramı hibe ettim artık. gerçekten bu kişisel bir hatadıydı ve daha dikkatli, öZENLİ, öZVERİLİ bir yolla ürünlerinizi almaktan vazgeçiyorum, kESİNLİKLE tavsiye etmiyorum. Yine size bu cihazı yaptıracağım. Başka çarem yok. Kullanmak istemesem de paramı yine carcur edip Samsung markasına bağışlayacağım.

 • 08 Ağustos
  13:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr