Samsung Mobile Elazığ Yetkili Servisi İşini Yapmıyor!

Nahit T. |

Bataryası şişmiş Samsung S4 telefonumun bataryasını Kadıköy servis hemen değiştirmek istedi fakat faturam yanımda olmadığı için bulunduğum ilde de bu işlemi yaptırabileceğimi söyledi. Bende Elazığ'a dönünce Elazığ yetkili servisinde işlem yaptırmak istedim, fakat batarya değişiminin üç dört gün süreceğini ve telefonun serviste kalacağını söyledi.

Elinizde batarya yoksa sipariş edin geldiği gün telefonu getireyim dedim, maalesef olmaz illaki bizde kalacak telefon. Genel merkezle online yardım alayım dedim, genel merkez tamir süresi 20 gün dedi. Bir batarya değişimi bir serviste 10 dk. sürüyor bir serviste 4 gün. Samsung doğuya gittikçe köreliyor. Doğu illerinde yaşayanlara duyurulur.

Etiketler :

Batarya Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  09:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr