25 Mayıs 2016

Samsung Mobile Ekranı ve Ana Kartı Değişen S5!

Eşimin Samsung S5 telefonu var. Telefonun sensöründe sorun olduğu için Samsung teknik servisine verdi. Teknik serviste eşime sormadan telefonun ekranını ver ana kartını değiştirmişler. Garanti kapsadığı için sorun olmaz demişler. Fakat telefonun iki gün sonra değiştirdikleri ekranı kalkmaya başladı tekrar götürdü hallettiklerini söylediler.

Yalnız bu telefon aynı sorunu bir kaç defa verdi. En son 22.05.2016 tarihinde gene aynı sorunla servise verdik. Bu sefer Samsung'tan değişim talep ettiğimi söyledim. Onlarda bana Samsung uygun görürse değişim olacağını söylediler. Bugün Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda bana teknik servis uygun görürse değişim olacağını söyledi.

Yani benim buradan anladığım; iki tarafta birbirine atıyor topu ben acilen telefonum değişmesini istiyorum. Eğer değişim gerçekleşmezse Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Bu işi sonuna kadar götüreceğim.

Vildan 164 Okunma

Cevaplar

  • Vildan28 Mayıs 2016

    Sorunu telefona çıkan Havva hanıma anlattım. Bana bu konuda yardımcı olacağını gerekli yerlere bildireceğini belirtti. Bende kendisine bu sorunun bir an önce çözülmesini yoksa ben Hakkımı yasal yollarla arayacağımı belirttim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Buradan firma yetkilerine sesleniyorum beni bundan sonra rebel elektronikle muhatap etmemelerini sorunumu biran önce çözmelerini istiyorum.

  • Vildan28 Mayıs 2016

    Samsung S5 telefonum rebel elektronikte servisteydi. Bugün teknik servisu aradım. Telefonun durumunu sormak için telefona çıkan nazan Hanım sorunun giderildiğini söyledi. Bende kendisine her seferinde sorun giderildi diyip birkaç gün sonra gene aynı sorunla telefonu servise bıraktığımı söyledim. Bu yüzden formda belirttiğim gibi telefonun değişimini talep ediyorum dedi. Kendileri de beni dinlemeyip bir çözüm yolu sunmayıp telefon değişim hakkımın olmadığını söyledi ve bunları söylerken ses tonu bayağı yüksekti. Sonuçta çözüm odaklı olaması gerekirken benim hiçbir hakkım olmadığını telefonun değişmeyeceğini söyledi. Ben bir müşteriyim beni dinlemek zorundasınız dedim. Bende bunun üzerine o telefonu almayacağım o telefonun değişeceğini söyledim. Bu konuşmalar tabi ki hararetli bir şekilde devam etti. Sonunda bende sinirlenip telefonu kapattım. Bunun üzerine Samsung müşteri hizmetlerini aradım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön