06 Mayıs 2016

Samsung Mobile Ekran Çatlaması.

Telefon ekranımda kararmalar oluştu ve servise gönderdim telefonumun iç ekranı çatlamış olduğunu ve 405 TL maliyeti olduğunu belirttiler.
Kılıf içinde kullandığım halde kullanıcı hatası diyerek garanti kapsamı dışında olduğu belirtildi. Bu durumdan şikayetçiyim.
Ekran çizilmesin diye koruyucu kullanıp her şekilde koruyarak muhafaza etmiş olduğum telefonumu kullanıcı hatası demelerini kabul etmemekteyim ve Samsung'a güvenim artık kalmamaktadır. Tüketici şikayetlerine kadar başvurmayı düşünüyorum.

Hicran 307 Okunma

Cevaplar

  • Hicran 06 Mayıs 2016

    Müşteri Memnuniyetinden Söz ettiğiniz bu mudur? Yetkili servisin Yazdığı rapor dikkate alınmaktadır, diye dönüş yapıyorsunuz. Hiç bir gerekçe kabul etmiyorum. çünkü sorumlu tutulduğum Cihazın Ekranı için göstermiş olduğum hassasiyeti size nasıl anlatırım bilmiyorum. Üretim hatası olmadığını nereden bileyim. Aşırı ısınmadan ötürü çatlağın oluşmadığını kararmadığını siz bunu garanti edebiliyor musunuz? Doğru haklısınız hata bende ki, Samsung un Kalitesine güvenerek ürün aldım. General Mobile telefon kullanıcısıydım. 2. el olmasına rağmen servis desteğini alabildim. Ancak, her seferinde samsungla bu sorunu yaşıyorum. Artık yeter!...

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön