Samsung Mobile Ekran Arızası.

Hatice A. |

15.11.2015 tarihinde aldığım Note 5 cep telefonunun 16.11.2015 tarihinde ekranında mor çizgi çıkmıştır, aldığım yere götürüp yenisiyle değişimi talep ettiğimde firmaya gönderip firmadan gelen cevabı bekleyeceklerini, kullanıcı hatası olabileceğini söylemişlerdir. Daha 24 saat geçmeden arıza gösteren cep telefonunu yenisiyle değiştirmenizi talep etmekteyim.

Etiketler :

Ekran Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice A.
  04 Aralık
  16:48

  15 Kasım'da aldığım Note 5 cihazımı 16 kasımda ekran sorunu nedeniyle satın almıs olduğum bayiye değiştirme talebiyle gittim. Cihazı benden alıp değişim yerine servise gönderdiler. Bugün tam 18 gün oldu. Ürünü değiştirmeyi onaylamışlar eksik olmasınlar ama ne zaman geleceğini bilmiyorlarmıs, tedarik sürecindeymiş, sanırım sahsıma özel bir cihaz üretiyorlar. Samsung'un canlı destek hattında müşteri temsilcisi! Okan isimli beyefendi sinirlendirmek için elinden geleni yapıp tüm ukalalığını kullandı sağ olsun. Bayi benden cihazı aldığında 2 haftaya gelir demişti ve 3. hafta bitiyor. Eğer önümüzde ki hafta basına kadar sorunum çözülmezse tüketici hakları mahkemesine başvuracağımı bildiririm.

 • 17 Kasım
  17:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr