Samsung Mobile Değişim Yapılmadı!

Samed K. |

Note 2 model telefonumda 6 defadan fazla parça değişmiştir. Ürün değişimi istediğimde bana 1 yılda 4 defa parça değişimi olması gerektiği söylendi fakat Samsung sitesini incelediğimde evet 1 yılda 4 ama garanti süresi boyunca 6 defa parça değişirse ürün değişimi yapmak zorunda olduğu yazmaktadır.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samed K.
  30 Haziran
  08:40

  Note 2 marka telefonum 2 ay içerisinde 2.defa 6 gündür serviste ve 4.parça değişimi yapılmaktadır değişim istediğimi bildirdim ve hala geri dönüş olmamıştır.

 • 15 Haziran
  15:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Samed K.
  15 Haziran
  15:08

  Note 2 model telefonumda 6 defadan fazla parça değişmiştir ürün değismi istediğimde bana 1 yılda 4 defa parça değişimi olması gerektiği söylendi fakat Samsung sitesini incelediğimde evet 1 yılda 4 ama garanti süresi boyunca 6 defa parça değişirse ürün değişimi yapmak zorunda olduğu yazmaktadır. Lütfen yardımcı olur musunuz