20 Haziran 2016

Samsung Mobile Daha Kaçıncı Defa Servise Verip Sorunumun Çözülmediğini Göreceğim?

Daha önce de Samsung Mobile Note 5 telefonum için şikayet yazmıştım. Geçenlerde tekrar servise götürdüm bu defa problem telefonla konuşurken telefon saçımı çekiyor/yapışıyor. Başka insanlara da telefonumla denettim ve bu sorun onlarda da görüldü. Samsung Mobile servisine gidip telefonun kaydını yaptırırken sorunu söylediğim zaman oradaki yetkili kişi sorunuma güldü ardından telefonumu alıp gönderdi. Telefonum geldiği zaman tek yaptıkları yazılım yüklemek olmuş donanımsal sorun hiç çözülmemiş. Kısaca telefon saçımı çekmeye devam ediyor. Bu telefona belli bir para verildi ve en az 2-3 sene kullanılması gerekiyor. Paramın iadesini talep ediyorum.

Götürdüğüm yer: Merkez Mahallesi Büyükdere Caddesi No:17/A Şişli

Telefonla konuşurken baş ağrısı yaşadığım oluyor. Sağlık problemim çıkarsa dava edeceğim.
Fotoğrafta kanıtlayıcı biçimde gözüküyor.

Eyüpcan B. 169 Okunma

Cevaplar

 • Eyüpcan B.11 Temmuz 2016

  Daha önce de Samsung Mobile Note 5 telefonum için şikayet yazmıştım. Geçenlerde tekrar servise götürdüm bu defa problem telefonla konuşurken telefon saçımı çekiyor/yapışıyor. Başka insanlara da telefonumla denettim ve bu sorun onlarda da görüldü. Samsung Mobile servisine gidip telefonun kaydını yaptırırken sorunu söylediğim zaman oradaki yetkili kişi sorunuma güldü ardından telefonumu alıp gönderdi. Telefonum geldiği zaman tek yaptıkları yazılım yüklemek olmuş donanımsal sorun hiç çözülmemiş. Kısaca telefon saçımı çekmeye devam ediyor. Bu telefona belli bir para verildi ve en az 2-3 sene kullanılması gerekiyor. Paramın iadesini talep ediyorum. Götürdüğüm yer: Merkez Mahallesi Büyükdere Caddesi No:17/A Şişli Telefonla konuşurken baş ağrısı yaşadığım oluyor. Sağlık problemim çıkarsa dava edeceğim. Fotoğrafta kanıtlayıcı biçimde gözüküyor. (2. Kez yazıyorum)

 • Eyüpcan B.02 Temmuz 2016

  Hala sorunum hakkında bir şey yapılmadı!

 • Samsung Mobile Müşteri Temsilcisi20 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Eyüpcan B.20 Haziran 2016

  Başlık: Daha kaçıncı defa servise verip sorunumun çözülmediğini göreceğim? Dava edilmesi şart iş sağlığa kadar dayandı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön