Samsung Mobile Cihazım Servisten Daha Da Bozuk Geldi!

Berk K. |

S6 Edge cihazımı Turkcell platinum hizmet ekibi ile Samsung servisine yolladım.
1.Servise gönderdim - Cihazımdaki sorunlar -> Ön kamerada Mor Leke - Ekranda izler - Açılıp kapanma sorunu var. Cihazım hizmet ekibi ile geri geldi -> Ekran - şarj Soketi - Batarya değişmiş -> Cihazı teslim alırken inceledim mor leke devam ediyor açılıp kapanma devam ediyor. Cihazı kabul etmeden tekrar servise gönderdim. 2. defa dervise gönderdim, mor leke, açılıp kapanma,
cihazım geri geldi, ön kamera değişmiş ama açılıp kapanma bulunmamış. Cihaz açık geldi kapattım sim kartı taktım açıldı 10 saniye sonra cihaz kendini yeniden başlattı. Kapasitf tuşlar çalışmıyor. Ortadaki düğme çalışmıyor fakat parmak izi okuyor!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berk K.
  26 Mart
  04:34

  Merhaba
  Cihazım bugün servisten geldi (3.Kez) Sizi gösterdiğiniz başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sorunu düzelttik diye geri gönderdiğiniz cihaz açılıp kapanıyor ve kablosuz şarj olmamaktadır. Kablosuz şarj sorunu göndermeden önce yoktu. Cihazım servise yolladığım halinden daha kötü aldım! 4. Kez servise göndermicem! Tüketici hakları mahkemesinde görüşmek üzere...

 • 21 Mart
  10:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr