Samsung Mobile Cihazım Garanti Dışına Çıkartılmış!

Şükrü Ü. |

Samsung S4 Black cihazımın garantisi devam etmesine rağmen servise gönderdim. Sadece arızalı olan kısımlar ses gitmiyor, şarj geç oluyor oluyor diye yetkili servise gönderdim. Onlardan bana yapılan geri dönüşleri telefonumun kasası kırık olduğu için garanti kapsam dışı olarak tamir edilip 510 TL masraf olduğu, bana telefonla söylendi ama benim gönderdiğim arıza notunda açıkça belirttiğim ses gitmiyor, şarj geç doluyor uyarılarına rağmen hiçbir tamir yapılmadan aynı şekilde bana geri iade edildi.

Bana çıkarılan 510 TL masrafın vermiş olduğum arızalarla hiçbir alakası olmadığından bu parayı ödeyemeyeceğimi söyledim. Yetkili servis cihaza müdahale etmeden bana geri gönderdi. Bu mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  09:48

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr