Samsung Mobile Cihaz Şebeke Arızası!

Burak K. |

35****84 IMEI numaralı cihazımı aldıktan sonra daha bir ayı dolmadan şebeke sorunu olduğu için sorunun ekran görüntülerini alarak başarı servisine bıraktım. Ancak servis cihazda bir sorun yok diyerek cihazı bir gün sonra geri teslim ettiler ve aynı sorun yaşanırsa tekrar ekran görüntüsü alarak getirmemi istediler.

Bu işlemi daha önce de yapmama rağmen tekrar ekran görüntüsünü alarak cihazı servise teslim ettim. Ancak 24.04.2015 tarihinde cihazı vermeme rağmen halen daha cihazı değişip teslim edemediler. Samsung servisini son 6 gün içerisinde defalarca aramama ve şikayetimi, mağduriyetimi iletmeme rağmen size yetkili birimimiz geri dönülecek denildi ama bir tane geri dönüş olmadı.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr