Samsung Mobile Cihaz Anakart Değişimi!

Yağmur Emre Zeynep Ö. |

S6 Edge cihazımı aldığım günden beri çekim problemi yaşıyorum, hep oyaladılar sim kartı değiştir operatör ayarı al falan. Cihazım daha 1.5 aylık servise bıraktım ertesi gün onarım yapılmış bir de baktım üst tarafı ezik içinde ne yaptınız diye sorunca ana kart değişti dediler çizikleri bilmiyorlar onlar yapmamış, teslim ederken zaten kontrol ediyorsunuz kağıtta yazardı çizik diyorum hiçbir şey diyemiyorlar.

Cihazımı aldım eve gittim cihaz gene çekmiyor, aradım müşteri hizmetlerini imei numarası kaydı yapılmamış araya birde hafta sonu girdi hukuki hakkımı kullanacağım ama önce Samsung müşteri hizmetleri nasıl bir dönüş Yapacak onu bekliyorum maalesef 3000 TL veripte 1 ayda cihazın içini komple değiştirip bir de çizince servis gerçekten çok üzüldüm.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yağmur Emre Zeynep Ö.
  30 Mayıs
  16:22

  Tüketici Hakem heyetine başvurdum iade talebim kabul edildi fakat Vodafone hala bekletiyor bakalım ne olacak.

 • Yağmur Emre Zeynep Ö.
  15 Mart
  14:30

  Samsung müşteri hizmetleri beni aradı konuyu kendilerine izah ettim sıfır aldığım ve ilk günden beri sorunlu olan cihazımın neden değişimi yapılmadı da tamiri yapıldı dedim aldığım cevap biz tamirini yaptık oldu çok yazık bakalım Tüketici Hakem Heyeti nasıl bir karar vericek.