Samsung Mobile Cep Telefonu Ücret İadesi Yapılmadı!

Ömer Faruk T. |

16/11/2015 tarihinde Samsung S4 marka cep telefonumu arızadan dolayı servise götürdüm 6-7 kez parça değişimi olduğu için değişime karar verildi. Aynı ürün üretimde olmadığından ücret iadesine kararlaştırıldı ve fatura bedeli vermiş olduğum hesap numarama yatırılacaktı.

Müşteri numaram (7214741516). Defalarca aramama kayıt oluşturulmasına rağmen 10 gündür tarafıma dönüş yapılmamış ücret iadesi yapılmamıştır. Sırf bunun yüzünden 185 TL telefon faturası ödemek zorunda kaldım en son 27 Kasım'da "U***" isminde kişi arayıp bana muhasebe departmanı sizi arayacak dedi ve halen dönüş yapılmadı bu olay için harcamış olduğum ve fahiş gelen bu telefon faturamın Samsung'dan tahsil edilmesini rica ederim...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk T.
  10 Aralık
  21:38

  Halen firma tarafından aranmadım defalarca aramama rağmen yardımcı olunmadı ücret iadesi hesabıma yapılmadı müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir cevap bulamadım lütfen yardımınızı bekliyorum

 • 08 Aralık
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr