Samsung Mobile Cep Telefonu Mağduriyeti!

Ergün Y. |

Gebze'den Samsung cep telefon bayisinden bir adet telefon aldım. 25.08.2014. Bunu 26.10.2015 tarihinde servise gönderdim bana telefon 08.12.2015 tarihinde verildi. Bayii aracılığıyla gönderdiğim için bana bir dönüş olmadı, ben 08.12.15 tarihinde aramasam onlar hala bir dönüş yapmıyorlar. Ben bu tarihte gittim bana telefonu verdiler bende kendilerine ben bu telefonu almak istemiyorum bir ayını doldurdu ya değişimini ya da paramı istiyorum dedim fakat böyle bir şeyin mümkün olmadığını çünkü telefon servisten zamanında çıkmış gelmiş ama bunların elinde kalmış bundan dolayı suçlarını kabul etmek istemiyorlar. Ben bundan dolayı mağdur oldum ve bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergün Y.
  18 Aralık
  15:54

  Merhabalar...
  Dönüşü ne zaman yapaksınız acaba şikayet yazıma 14.12.15 tarihinde cevap vermişsiniz bugün ayın 18 zi 4 gün olmuş
  çözüm merkezi ne zaman çözüm üretecek.

 • 14 Aralık
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr