Samsung Mobile Çağrı Merkezi Güvenilirlik?

Sergen Ö. |

Daha önce belirtmiş olduğum şikayetime istinaden Samsun Çağrı Merkeziyle günlerce irtibata geçtim, 25.05 Tarihinde 5 görüşme yaptım, m******* beyle görüşmem de Teknik servisin verdiği takip No. Olmadan işlem yapılamayacağını belirttiğinden teknik servisle irtibat kurmak istedim ya ulaşamadım ya da takip numaramı vermediler, tekrar aradığımda E***** bey çıktı E***** bey, konunun bizzat takibinde olacağını ben aramasam bile takip edeceğini söyledi ve dönüş sözü vermiştir. Aynı tarihlerde görüşme sağladığım A****** Bey de konuyla ilgili şikayet kaydımı alacağını ve tarafıma dönüş yapacağını belirtmiştir. Fakat aradan günler geçmesine rağmen yetkili talebinde bulunmama rağmen ne yetkili dönüş yaptı ne de herhangi biri 29.05 Tarihinde M******* Beyle yaptığım görüşmede artık sabrımın olmadığını ve yetkili istediğimi belirttim birçok kişi dönüş sözü vermesine rağmen dönmemiştir. Bence orada da yetkili yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Haziran
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr