Samsung Mobile Bir Günlük Telefonun Çektiği Çile!

Can Özgür Ö. |

08.06 tarihinde Note 4 telefonum daha 1 günlükken güncelleme yaparken kapandı. Yazılım çökmüş dediler ve o gün servise bıraktım. Sorunun çözümü 20 iş günü içinde olacak dediler. Tarihe bakıyorum 19.08.2015 telefon hala bende değil, para iadesi almadım, yerine telefon vermediler.

İlla tüketici mahkemesi ile uğraşmak gerekiyor sanırım. 2,5 ay oldu be arkadaş. Telefon eskidi, hala ne arayan var ne soran.

Bir daha Samsung mu? Hadi oradan.

Etiketler :

Güncelleme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Özgür Ö.
  31 Ağustos
  16:35

  Bugün 31.08.2015 halen para iade talebim yerine getirilmedi.
  Tüketici Mahkemesine 3 gün önce başvurdum. Devletimiz bizi korur inşAllah...
  Size koymasada Samsung almıyorum, aldırmıyorum.

 • Can Özgür Ö.
  26 Ağustos
  09:43

  Bugün 26.08.2015 telefonum nerede halen belli değil. Arayan soran da yok. Paranızla rezil olmayın arkadaşlar, Samsung bitmiş...

 • Can Özgür Ö.
  22 Ağustos
  16:20

  Çağrı merkeziyle kanka olduk zaten. Şikayetini oraya ilet ve bizi tercih ettiğiniz için memnun olduk diye cevap dönüyorlar. Ben hiç memnun değilim sayın yetkili. Bu işin peşinide bırakmayacağım. Daha da aramam. Mahkemede görüşmek üzere...

 • 19 Ağustos
  14:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr