Samsung Mobile Bimeks Klon Ürün Satılması...

Seydi C. |

Bimeks'ten Galaxy s 5 mini telefonu aldım 2015 4 ayda ve telefona mesaj geldi mesaj geldi 2016 3 ayda imei numaranız klon olarak tespit edilmiş diye. bu ayın sonunda tel kapanacak komple orijinal diye sattıkları telefona bak orjinal diye aldık telefon kaçak çıktı.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seydi C.
  12 Mart
  15:13

  Orijinal diye aldığım telefonun imei klonlu çıktı şikayet yazdım telefonla aradılar beni ve servise form doldurup yollarsam düzeleceğini söylediler ve başka hat taktığım zaman yine form doldurup yollamam gerekiyormuş istemiyorum kardeşim beni mağdur edemezsiniz hiç güvenilir bir marka değilsiniz ben neden paramla rezil ölüyüm bana yeni telefon göndermelisiniz böyle saçmalık mı olur en kısa zamanda da yardımcı olmazsanız şikayet edeceğim zaten ben müşteriyim beni mağdur edemezsiniz.

 • 08 Mart
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr