Samsung Mobile Batarya Şişme Sorunu.

Yasemin D. |

2013 yılında aldığım Samsung s4 model telefonumun bataryası bir yıl sonunda şişti ve kullanılamaz hale geldi garanti kapsamında değiştirdim. Değiştirirken 20 gün boyunca telefonumu alıp mağdur ettiler.

Değiştirdiğim bataryada bir yıl sonunda şişti ve bu sürede telefonumun garantisi bittiği için değiştirdikleri parçanın (bataryanın) daha bir yıl dolmadan garantisi bitmiş oldu. Şimdi 100 lira verip yeni batarya almak zorundayım üstelik Samsung servisini aradığımda yılda 3 kez bile şiştiği oluyor normal bunlar deyip kendi hatalarımı meşrulaştırıyorlar.

Samsung markasına güvenip telefon aldım ve her yıl batarya değiştirmek zorunda kaldığım gibi birde batarya patlama tehlikesiyle karşı karşıyayım.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin D.
  26 Temmuz
  02:01

  Samsung'un cevabi yapacak bir şey yok garantide batarya sisince değişim yaptık garanti bittigi için yapamayiz. Bizim bataryalarimi kotu 2000 lira verip aldiginiz telefona adi batarya taktik demiyorlar. Her sene 100 lirada batarya parası vermek zorundayım yazık... eğer batarya patlar ve bize zarar verirse Samsung dusunsun onlardan alacagim tazminati

 • 22 Temmuz
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr