Samsung Mobile Başarısız Teknik Servis; Bakırköy İncirli!

Görkem Nazlı S. |

Samsung Note 3 Neo sahibiyim telefonum Eylül ayında arızalandı ve garantisi devam ettiği için Bakırköy incirlide bulunan Samsung yetkili servisine götürdüm. Arızanın anakarttan kaynaklandığını söyleyerek garanti kapsamında telefonun anakartını değiştirdiler. Fakat 2 gün önce telefonda arama yapamadığımı fark ettim.

Samsung servisin değiştirmiş oldukları anakartın IEMI numarası kayıt dışı kalmasından dolayı bu arızayla karşılaştım. Servisi aradığımda hatanın kendilerinden kaynaklandığını ve Eylül ayında eksik işlem yaptıklarını kabul ettiler. Fakat arızanın giderilmesi için en az 3 gün beklememi söylediler şu an telefonumu bu sebepten kullanamıyorum hala beklemedeyim ve telefonsuzum...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Görkem Nazlı S.
  12 Ocak
  17:42

  Şikayetimi bildireli tam 6 gün olmasına rağmen hala kimse sorunumla alakalı tarafıma bir dönüş yapmadı ilgi kişlerden hala dönüş beklemekteyim

 • 06 Ocak
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr