28 Temmuz 2016

Samsung Mobile Ayıplı Ürün Kabul Edilmiyor!

Media Markt'tan 06.07.2016 tarihinde almış olduğum Samsung n910cq model marka cep telefonumda sol panelde bariz açıklık ve ekranın havada durmasından dolayı teknik servise verdim ve merkeze gönderildiğini incelenip rapor düzenleneceğini söylediler ancak yetkili servis ve Samsung'un gerekli temsilcileri ile yaptığım görüşmelerde bu durumun normal olduğundan bahisle telefonumun ayıplı ürün olmadığını iddia ederek cihazımı geri göndermek istiyorlar ve full aksesuar teslim ettiğim ürünümün orijinal aksesuar olarak geri geleceği bile şaibeli ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Ne ürün değişim talebimi ne de iade talebimi göz önüne bile almamışlar tüketici haklarından bir haberler. Ne mağduriyetim giderildi ne de orjinal ürün verdiğim cihazımın orjinal olarak geri gereceği şaibeli ve ürünümdeki açıklığın normal olduğuna beni inandırmaya çalışan yetkililer diğer hiç bir cihazda bu durum yok.

Gökhan 2.369 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 30 Temmuz 2016

    30.07.2016 tarihinde arayan ve kendisinin Samsung şikayet biriminden aradığını söyleyen müşteri temsilcinizde olmak üzere hiçbir şekilde yardımcı olmadınız. Buna göre artık iki yoldan hakkımı arayamaya başlayacağımı anladım 1. Dava açacağım ve ayrıca gidip Tüketici İl Hakem Heyetine Şikayette bulunacağım bu kadar rezil alaycı kişilerle beni mahattap ediyorsunuz bir Adalet Bakanlığı çalışanı olarak hakkımı bütün hukuki yollara başvurarak alacağımı anlamış bulunmaktayım.

  • Gökhan 28 Temmuz 2016

    Gerekli iletişime bir an önce geçilmesini ve durumun dikkatle değerlendirilmesini talep ediyorum şikayetimde belirttiğim açıklık düzeltiyorum sağ kısımda mevcut ve sabittir. Ekranın sağ kısmında ekranda yükseklikte mevcut detaylı bir şekilde incelenmesini istiyorum, sizden ricam telefonumun değişim ya da iadesi hala hiçbir muhatap bulamamaktayım bir an önce geri dönüşün sağlanmasını aksi takdirde Tüketici Hakları İl Hakem Heyetine hazırlamış olduğum dilekçe ve evrakları sunacağım. Bir Adalet Personeli olarak hakkım olan tüm hukuki yollara başvuracağım.

  • Samsung Telefon Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön