Samsung Mobile Ayıplı Ürün Arkasında Durmayan Firma!

Gülten G. |

15.07.2015 tarihinde Adana Optimum da bulunan Samsung bayisinden Note 4 telefon aldım. Hevesle aldığım telefonumda ilk aldığım günden itibaren sıkıntı çıktı. Ön kamerasında yani ön kamerada gündüz çekimlerinde hiç sıkıntısız olmakla birlikte akşamları çektiğim görüntüler karıncalı ve bulanık çekmekte. Diğer arkadaşlarımdaki Note4 cihazları da test ettim onlarda bu sıkıntı yok. Aldığım ilk gün mağazaya şikayetimi bildirdim. Beni Samsung destek birimine yönlendirdi. Telefonuma Samsung yetkili servisi tarafından bakıldığında herhangi bir sorun olmadığı söylendi. Hala telefonum hakkında bir çözüm ve cevap alamadım. Telefonumun ayıplı olduğunu düşünüyor ve değişim talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülten G.
  03 Ağustos
  21:06

  Sorunum hala devam ediyor telefonum elime geçmedi. Başka mercilere başvuracağım

 • Gülten G.
  28 Temmuz
  21:12

  En kısa sürede aranmak istiyorum.

 • 28 Temmuz
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr