Samsung Mobile Ayıplı Mal Satışı!

Mustafa Ö. |

Trabzon Kaan Grup Elektronik'ten 05.05.2015 saat 10:43'de Samsung gt-s5611 marka telefon aldım. Telefon kapatılıp açıldığında pin kodunu kabul etmiyor ve kod bloke oluyor. Bunun üzerine telefonu aldığım Kaan Grup İletişim (Merkez Maraş caddesi no: 7 Trabzon) adlı mağazaya götürüp durumu anlattığımda mağaza elemanı bu model telefonun hep böyle sorun çıkardığını zaten üretimde hatalı olduğunu, eğer tekrar ederse yeniden telefonu getirmem durumunda telefonu değiştireceklerini söyledikleri halde telefon yine aynı arızayı göstermiş mağazaya gidilmiş fakat mağaza elemanı telefonu değiştirmemiş ve para iadesi de yapmamıştır.

Çalışanları gayet ilgisiz olup, şirketin bir web adresi bile yoktur.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  28 Mayıs
  13:05

  Trabzon kaan grup elektronikten ve eğitimsiz çalışanlarından şikayetçiyim... Çalıştığınız şirketleri müşteri ile doğru düzgün ilgilenmeleri için uyarmazsanız çok müşteri kaybedeceksiniz...

 • Mustafa Ö.
  28 Mayıs
  12:59

  Samsung dan aradılar ve telefonu servise götürmemiz halinde parça değişimi yapılacağı, gerekli belgenin verileceği söylendi, benim anlamadığım bozuk malı satıp sonra parça değişimi nasıl oluyor, bir kere ayıplı mal satmışsın benim yeni aldığım telefonun parçasını nasıl değiştiriyorsun sen önce bana düzgün telefon sat, ayıplı mal satışında para iadesi yapılması kanuni zorunluluktur, hemen para iadesi istiyoruz.

 • 27 Mayıs
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr