Samsung Mobile Avcılar Servisine Ulaşamıyorum!

Ayşe Ö. |

2 gün önce bozulan telefonumu avcılar Samsung servisine incelenip çözülmesi için teslim ettim. Kendileri arayarak bilgi alabilirsiniz dediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda avcılar servisi aramanız gerek diyorlar. 2 numara verdiler aramam için fakat 2 numaraya da 1 saattir ulaşamıyorum.

Ulaşamadığımı Samsung müşteri hizmetlerine de ilettim gün içinde tekrar arayın demekten başka bir çözüm üretmiyorlar. Vermiş olduğum telefonumun son durumu hakkında bilgi verilmek üzere tarafıma ulaşmalarını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Ö.
  29 Ekim
  10:32

  19.10.15 de Samsung un yetkili servisine verdiğim telefonum hakkında hiçbir bilgi alamıyorum, geri dönüş yapılmadığı gibi aradığımda da kimseye ulaşamıyorum. Bana söyledikleri 10 gün doldu ve bir kere bi bayanla görüşebildim sadece fakat o da ürünümün ne durumda olduğunu bilmediğini söyledi. Telefonumu kayıp ettiler diye düşünmeye başladım. Çalışan bir insanım ve sürekli izin alıp servise gidemiyorum. Acil telefonum hakkında bilgi verilmesini ve telefonumun bana teslim edilmesini istiyorum.

 • 21 Ekim
  15:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr