19 Temmuz 2016

Samsung Mobile Aşırı Isınma,Şebeke Hatası,Donma ve Sistem Durduruldu Hatası.

Galaxy a8 Cihazını Türk Telekom bayisinden temlikli olarak aldım ilk kullanım sürecinden beri cihaz arızalı müşteri hizmetlerini aradım şebekenin geç geldiğini uzaktan bağlantı sağlayarak teyit ettiler ve cihazın aşırı ısınması (50°-60°) problemi sebebiyle kullanmamam gerektiğini cihazın patlama riski olduğunu ve bu durum oluşması dahilinde sorumluluk almayacaklarını ifade ettiler. Bunun üzerine Gaziantep'teki mega teknik STS servisine başvurdum cihazı teslim etmeden önce interneti açıp Youtube.com'den bir video açtım ve bir dakika içerisinde ısınmaya başladı, daha sonra cihazı yeniden başlat yaptık ve şebeke gelme sürecini beraber takip ettik tam 75 saniye sonra geldi, sistem durduruldu hatasının ekran görüntüsünü servis yetkilisine gösterdim ve cihazı teslim ettim. Tüm problemleri gördük gereğini yapacağız merak etmeyin dediler iki gün sonra cihazda sorun gözlenemedi teslim alın dediler.

Yusuf İ. 301 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Müşteri Temsilcisi24 Mart

    Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için hizmet@partner.samsung.com 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Yusuf İ.19 Temmuz 2016

    Servis problem gözlenemedi diye beyanda bulununca müşteri hizmetlwrini aradım bir dizi işlemden sonra bize güvenin mağduriyetinizi gidericez dediler ama sonuç gene aynı üstelik ilk servis işlemini ben cihazı bu şekilde teslim almam dediğim için iptal etmiş servis. Bu müşteriye hakarettir ve usulsüzlüktür. Bu saygısızlığı, ilgisizliği ve müşteriyi önemsizleştirmenizi açıkçası sizlere yakıştıramadım. Not: Şikayetimi yeterince açıklayamadığım için geriye kalan açıklamayı yoruma yazmak zorunda kaldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön