Samsung Mobile Aşırı Isınma ve Değişim Talebi!

Temmuz Ali C. |

Vatan Computer'den 2 adet Samsung s6 cihaz aldık ve ilk 15 gününde aşırı ısınma sebebiyle servise götürdük. Servisten test yapıldığı hiçbir arıza olmadığı kırık sim kart kullandığınız için ısınma kaynaklandığı söylediler ve bizde cihazı teslim aldık ve dedikleri gibi yeni sim kart alarak cihazı kullanmaya devam ettik ama aynı şekilde haddinden fazla ısınma oldu ve bugün itibariyle tekrar servise teslim ettik.

Serviste internete girdiğiniz için yüklediğiniz uygulamalardan da kaynaklanabilir gibi şeyler söylediler ama ben eşimden daha fazla aktif kullanıyorum cihazımı ve sıkıntı yok, bu söylemleri bana biraz saçma geldi açıkçası.

Etiketler :

Isınma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Temmuz Ali C.
  09 Haziran
  15:50

  Şikayetimi yolladığım fotoğrafla bildiriyorum

 • 20 Mayıs
  17:22

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Temmuz Ali C.
  20 Mayıs
  14:59

  Şikayetime ilave olarak servis bana cihazı tekrar teslim ederse ve tekrar herhangi bir arıza yoktur derse ve bu cihaz bir kez daha aşırı ısınma yaparsa ve bu cihaz eşimin elinde patlarsa bunun cevabını kim verebilir. Ben hayalden bahsetmiyorum bunlar karşılaştığımız olaylar. Bundan dolayı cihazın kesinlikle değişmesini istiyorum ve gereğinin yapılacağını düşünüyorum.