Samsung Mobile Arıza Giderilemedi Samsung Sahip Çıkmıyor!

Abdullah O. |

Yaklaşık 1 yıl önce Note 4 telefon aldım, telefon görüşmelerimin özellikle karşı tarafta aşırı ses cızırtı ve gürültü arızasıyla toplam 3 kez servise gönderdim ilk göndermede içinde parçalar değişti, diğer gönderimlerde ise yazılım yüklenip gönderdiler. Fakat bir türlü sıkıntı çözülemedi defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm, her servise gittiğinde servisi aradım sıkıntıyı birebir anlattım ama çözüm yok. En son gönderimde değişim veya para iadesi istedim konu ile alakalı olarak müşteri hizmetleri merkezden sizi arayacaklar şeklinde geçiştirildim. 4 ay oldu 2 kere aradım acil notu alıyoruz dönecekler dendi, yine yok! Ne arızayı çözebiliyorlar nede ürüne sahip çıkıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah O.
  31 Ocak
  01:49

  "Şikayet çözüm merkezi Size ulaşacak "mesajı atmışlar 45 gün oldu hâlâ bekliyorum

 • 15 Aralık
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr