Samsung Mobile Arım Teknik Telefon Tamiri!

Caner Ç. |

Samsung Galaxy S4 mini model akıllı telefonumu Teknosa'ya garantiye gönderilmesi amacıyla bıraktım, faturam yoktu Teknosa'da bilgilendirme faturasını göndermeyince beni teknik servis aradı ve ürün garantili olmadığı için yapılacak tamir işlemi için ödeme yapmam gerektiği söylendi. Ben de ürünü geri istedim.

Buraya kadar her şey gayet normal. Ardından telefonu ben faturası ile beraber gönderdim telefona yazılım güncellemesi yaparak geri gönderdiler. İlk gönderdiğimde bana çıkarılan faturada ise anakart değişim bedeli olarak 350 TL fiyat biçmişlerdi. Konuyla ilgili Samsung firmasını bilgilendirdim fakat 1 haftadır bana herhangi bir dönüş yapılmadı. Acaba kimi kime şikayet ediyoruz?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr