Samsung Mobile Acil İlgilenin Lütfen...

Özge Ö. |

2 sene önce Evkur'dan Samsung Note 3 Neo cihazı aldım. Telefon açılıp kapandı kendi kendine ve servise verdim. Telefon bana geldi ve 1 ay sonra tekrar açılıp kapanmaya başladı tekrar verdim yine yazılım yüklediler. Telefonum 5 - 6 kez servise gitti. Note3 Neo cihazımın içini açtılar tamir için ve telefon bir daha iflah olmadı. Sonra yine vazgeçmedim bu sefer Samsung Note 4 cihazını aldım. Telefon tam tamına aldıktan 3-4 ay sonra açılıp kapanmaya başladı servise verdim yine aynı tantana. Dedim ki bu telefonun içini sakın açmayın aksi takdirde ben bunu geri kabul etmeyeceğim dedim. Oradaki çalışanlar beni takmadılar bu durumda. Telefonum 2016 yılının içerisinde Ocak-Şubat-Nisan-Mayıs aylarında servise gitti. Telefonum şuanda kilit ekranında uyarı veriyor. Sim kart çıkartıldı. Telefon yeniden başlatılacak. Diye. Ve telefonumu şarja taktığımda i*************ekranı gibi bir şey oluyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özge Ö.
  20 Mayıs
  20:22

  Ses kayıtları, konuşmalar, şikayetler incelensin. Artık bıktım servisinizdende telefonunuzdanda 3.000.-tl. Para ödedim ben ona daha 1 sene olmadı. Bumu karşılığı hizmetinizin ya?

 • Özge Ö.
  20 Mayıs
  20:14

  Samsung serviste acill aranmam gerektiğini bildiren bir kayıt oluşturdum 444 77 11 No..' lu telefonunuzdan. Gün içerisinde arayacaklarını söylediler. Hala ses seda yok kimseden. Dalgamı geçiyorsunuz siz benimle? Mağdurum. İnsanları aptal yerine koymaktan vazgeçin artık Allah aşkına...

 • 18 Mayıs
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr