Samsung Mobile 65 Gündür Ücret İadesi Yapılmadı!

Serhat K. |

Samsung Not 3 telefon aldım 5 günlükken fabrikasyon hata nedeniyle servise verdim ısınıyordu şarjı çabuk bitiyordu açtığım video ekranda dönüp kalıyordu. Ücret iadesi istedim bana 1 ay içerisinde hesabıma yatıracaklarını söylediler 65 gündür ücret iadesi yapılmadı teknik servise gidiyorum faturanız kesildi hafta içerisinde sizi arayıp hesap numaranıza yatıracağız deniyor 2 haftadır aynı lafla oyalıyorlar.

444 77 11'i aradım onay verilmiş muhasebe aşamasında diyor 2 ay oldu 3 uncu aya girdik hala ücret iadem yapılmadı. Nasıl müşteri memnuniyetidir böyle güvenerek alışveriş yapamayacakmıyız sizinle bu hafta son pazartesiye kadar yattı yattı yatmadı bütün yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr