17 Ekim 2015

Samsung Mobile 5 Günlük Telefon Kendiliğinden Kapandı!

Eskişehir Samsung Ana Bayisinden aldığım Galaxy J7 telefon 5 sonra kendiliğinden kapandı. Aldığım bayi tarafından detaylı kontrol yapıldıktan sonra değişim isteğiyle Samsung Servise gönderildi. Servis 2 gün sonra beni arayıp telefonun kırıldığını ve bunun kullanıcı hatası olduğunu belirtti ve ücret talep etti.

Olaya tepki gösterdim ve telefonda kırık olmadığını -ki yok - bu olayı mahkemeye taşıyacağımı belirttim. Samsung servis 5 günlük telefonun müşteri tarafından nasıl kırıldığını mantık çerçevesinde bana anlatabilirse davamdan vazgeçeceğim. Bu arada Samsung Şikayet hattına durumu iletmeme rağmen 10 gündür ne arayan ne soran var. Kısaca bir bulaşan bir de bulaşmayan pişman bu Samsung'a.

Servet 262 Okunma

Cevaplar

  • Servet13 Kasım 2015

    Çözüm merkezi diye bir kavram yok... .Sadece kandırmaca. Samsung firması sadece ürün satar, ardına bakmaz. Kendim ve çevremdeki tüm insanlara bu olayı anlatıyorum. Asla evimden içeri bir aha Samsung ürünü girmez giremez. Böyle sorumsuzluk olmaz... Hakkımı helal etmem asla.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön