31 Temmuz 2015

Samsung Mobile 49 Gündür Bekletilen İade!

8 Haziran'da iade talebi ile bıraktığım cihazın sorunlu olduğu tespit edildiği halde tam 49 gündür iade yapılmıyor. Samsung s60 cihaz aldığım gün arızalı çıktı ve 24 saat geçmeden servise götürüp iade talep ettim. Sonrasında onlarca kez aramama, mail atmama rağmen kimse ilgilenmedi. Cihaz kontratlı olduğu için faturama da yansıdı. Böyle bir şey görmedim. Dava etmek dışında hiçbir seçenek bırakmadılar.

Özlem 375 Okunma

Cevaplar

  • Özlem13 Ağustos 2015

    Aldığım gün arızalı çıkan cihazı 24 saat içinde 8Haziran'da iade talebiyle servise bıraktım. 63 gündür bekliyorum iade için arayan soran yok. Her kanaldan defalarca şikayetimi ilettim. Çözüm bulan yok. Buradan da ikinci yazışım. Hiçkimsenin umurumda değil. Ne Samsung'dan cihaz alın, ne de buradan çözüm bulacağınıza inanın. Sadece yasal yollara başvurun. Böyle rezil bir hizmet yok. Zavallı Samsung.

  • Özlem03 Ağustos 2015

    55 gün oldu hala bekliyorum. bu kadar kalitesiz hizmet veren başka bir firma daha tanımıyorum. Her kanaldan şikayetimi ilettim. Kimse ilgilenmiyor. Böyle bir rezalet yok. Dava dilekçemi verdim.

  • Samsung Telefon Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön