Samsung Mobile 20 Günlük Telefonumun Wifi Arızası!

Metin Ö. |

26.07.2016 tarihinde Samsung J7 telefonumu aldım, telefonu 12 gün sağlıklı kullandım, sonrasında gelen android 6.1 güncellemesi ile birlikte telefonumu tekrar açtığımda wifi çalışmaz oldu, konu ile ilgili telefonu servise götürdüğümde ana kartın bozuk olduğunu ve bu nedenle değişmesi gerektiğini belirttiler, değiştirin dediğimde ise kullanıcı hatası olduğu için 350 TL öderseniz değiştiririz dediler. İş emri numaram: 7225827****. Telefonu götürdüğüm teknik servis ise Ümraniye Samsung. Kesinlikle para ödemeyi düşünmüyorum. Sorunum çözümlenene kadar konuyu takip edeceğim ve çıkabileceğim kadar üst merciilere çıkacağım. Bizler sizlerin müşterisiyiz, o cihazlara para ödüyoruz, bizleri saf yerine koyamazsınız. Konu ile ilgili yetkililerden dönüş rica ediyorum.

Etiketler :

Wi-Fi Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Ö.
  22 Şubat
  08:15

  Defoult mesajlarla mı müşteri memnuniyeti yaşatacakksınız. Müşterileriniz 1 aylık telefonlarında problemler yaşıyorlar ve sizde müşterilerinizi mağdur ediyorsunuz. Bence çözüm getirerek müşteri bağlılığı ve memnuniyeti yakalarsınız. Ama hiç umudum kalmadı, bundan sonra Samsung un yanından her geçtiğimde küfür edeceğimden emin olabilirsiniz. Evet tekil biriyim ne kadar etkilerim satışlarınızı, ama böyle bakmayın, çok şikayet okuyorum sizinle ilgili, günün birinde kaybolup gideceksiniz bu gidişle... .Hakkınızda bu zaten.

 • Metin Ö.
  24 Ağustos
  12:29

  Merhaba Aradan gecen 1 hafta olmasına rağmen Samsung firmasından bir dönüş olmamıştır.

 • Metin Ö.
  19 Ağustos
  11:28

  Şikayetime vermiş olduğunuz standart cevap için teşekkür ederim ancak 3 gün geçmiş olmasına rağmen Samsung tarafından ne bir yetkili aradı ne de müşteri temsilcisi. 1 Hafta içerisinde sonuç alamadığım takdirde konuyu Tüketici Hakem Heyetine taşıyacağım. Saygılarımla...

 • 16 Ağustos
  17:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr