Özgül İ. Teşekkür Mesajı

Sorunu para iadesi yaparak çözdüler. Teşekkür ederim

Samsung Mobile 20 Günlük Galaxy S6 Cihazımın Home Tuşu Sorunu.

Özgül İ. |

10.08.2015 tarihinde aldığım galaxy s6 cihazımın home tuşu beni çok fazla rahatsız edecek şekilde sallanıyor. Bu sorun için 02.09.2015 de cihazımı Kocaeli Samsung yetkili servisine götürdüm. Orada cihazı gören yetkililer tuştan dolayı değişim olmayacağını ayaküstü bakarak söylediler isterseniz bırakın dediler ama diğer s6 cihazlarını inceledim ve sadece benim cihazım da bu sorun var ve ben para iadesi istiyorum.

İnternette tuş sorunu yüzünden değişen s6 cihazlar var. Ben Samsung'un çamaşır makinesini, birçok telefonunu, laptobunu, televizyonunu kullanan biriyim ama bu son yaptıkları beni çok mağdur etti. Gönderdiğim servis ile iletişime geçilerek telefonun iade yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgül İ.
  05 Aralık
  11:47

  Sorunu para iadesi yaparak çözdüler. Teşekkür ederim

 • 03 Eylül
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr