Samsung Mobile 2 Orijinal Bataryada Şişti.

Abdurrahman Ö. |

S3 telefonum var. Önce şarj kablosu problem yarattı, telefonla gönder dediler. Göndermedim, orijinal kablo aldım. 2 yılda 2. bataryada şişti. İlkinde servisi aradım cep telefonu ile birlikte gönder dediler. Göndermedim para verip orijinal aldım oda şişti. 2. si 6 ayda şişti. Samsung marka çamaşır makinası da alacaktım ama yakında çamaşır makinası da dahil cep telefonumda dahil Samsung olmayan bir markayla değiştireceğim.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdurrahman Ö.
  31 Ağustos
  04:00

  Aranmayı bekliyorum.

 • Abdurrahman Ö.
  31 Ağustos
  03:59

  Hala aranacağım.

 • Abdurrahman Ö.
  27 Haziran
  01:52

  s3 telefonum var. Önce şarj kablosu problem yarattı, telefonla gönder dediler. Göndermedim, orijinal kablo aldım. 2 yılda 2. bataryada şişti. İlkinde servisi aradım cep telefonu ile birlikte gönder dediler. Göndermedim para verip orijinal aldım oda şişti. 2. si 6 ayda şişti. Nasıl iş yahu. Yakında Samsung olmayan bir telefon alacağım. Çamaşır makinesi alacaktım onu da başka marka alacağım.

 • 26 Haziran
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr