Samsung Mobile 2 Aylık Note3 Dışarı Çıktığımda Soğuktan Ekran Camı Çatladı.

Levent Y. |

Yetkili servisinize 2 aylık cihazımın ekranının soğuktan çatladığını söyledim, bana yalancı muamelesi yaptılar. Kendilerine elektrik elektronik mühendisi olduğumu söyledim ve bunun olabileceğini beyan ettim.

Fakat yine de kabul etmediler. Bu cihazımdan önce i***4S kullanıyordum ve 1 kez bile sorun çıkarmadı bana, sırf ekranı büyük diye gidip Samsung aldım, şu an çok pişmanım. Aldığım firmaya iade etmek istediğimi yerine de başka bir cihaz almak istediğimi söyledim, yüzüme bile bakmadı çalışanlar.

Kısacası Samsung pişmanlıktır.

Etiketler :

Ekran Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent Y.
  25 Aralık
  07:19

  "yapacağımız bir şey yok" demek için iletişime geçiyor o merkeziniz. Ben daha sorun çözdüklerini görmedim duymadım. Teknik servise koyduğunuz adam ezberlemiş bir iki şey bana onları sayıp duruyor. Adama elektronik mühendisi olduğumu aynı zaman da nükleer fizikte yüksek lisans yaptığımı söyledim ve olayı açıklamaya çalıştım. Bu sefer de "haklısınız ama Samsung benden hesap sorar" cevabını aldım. Kusura bakmayın da bu firma benim için bitmiştir.

 • 17 Aralık
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr