Samsung Mobile 2 Aydır Telefonumu Vermiyorsunuz!

Tuğhan K. |

40 küsur gün bir tek değişecek parçayı getiremediniz. Bunun üzerine hakkım olan yeni telefon için başvuruda bulundum. O da 10 gün oldu bir telefon bile etmediniz! Servisiniz telefonları açmıyor, maillere cevap vermiyor (Şişli Samsung Servisi - servisin ismi Rebel), sizin müşteri hizmetleriniz de "bizim elimizden bir şey gelmez" demekten başka bir şey söylemiyor! 50 gün oldu telefonumu servisinize bırakalı, tam 50 gün!

Herhalde garanti kapsamında diye bu kadar uzatıp insanı delirtiyorsunuz diye düşünüyorum! Zira garanti kapsamında olmasa da bir parçaya 1000 lira isteyecek olsanız 1 hafta falan sürerdi bu süreç değil mi? Mahalle telefoncusu sizden çok daha müşteri memnuniyeti yaratıyor emin olun! Bu cumaya kadar talebime dönüş yapmazsanız yasal yollara başvuracağım artık. Sizin herhangi bir ürününüzü kullandığım için çok pişmanım.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Tuğhan K.
  03 Ekim
  11:47

  Tam 2 aydır bugün hala aradığımda değişim sürecinde telefonunuz diye yanıt alıyorum. Gerçekten büyük rezillik bu yaptığınız. Tüketici mahkemesine mi başvurmamız gerekiyor sizi dava etmek için ne gerekiyor?
  Lütfen şikayetim için aramayın beni sonuç için arayacaksanız arayın bugün, bunun dışında hukuki yollara başvuracağım artık.