Samsung Mobile 1 Yıllık Bile Olmayan Telefon 4 Kere Servise Gidermi?

Serap O. |

Samsung S6 edge telefonumu 1 yıl içerisinde 4 kez servise yolladım. Kamera, batarya, kasası, kapağı, mekanik parçaları olmak üzere bir sürü parçası değişti ve bir çok kez yazılım atıldı. Buna rağmen telefonda sürekli bir arızanın çıkması, telefonun faydalarını ve kullanımını zorlaştıran bu durum yüzünden telefon gerektiği kadar kullanılamamaktadır. Samsung gibi dünyanın en büyük telefon üreticisi olan bir firmanın tüketiciyi böyle bir durumda bırakmaması gerektiğini
düşünmekteyim. Gerekirse tüketici mahkemesine de gideceğim ama Samsung beni böyle bir duruma düşürürse benim Samsung’a olan güvenim ve memnuniyetim sıfıra inecektir ve bir daha Samsung ürünleri kullanmayacağımdır. (Beyaz eşyadan –teknolojik aygıtlara her şeyim Samsung). Samsung S6 Edge telefonumun iadesini istiyorum. Samsung’un müşteriye önem verdiğini biliyorum ve güveniyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serap O.
  11 Haziran
  12:52

  Telefonum 5 kere servise gitti. şu an yine serviste. Telefonumun kasası bataryası, 2 kere kamerası başta olmak üzere bir sürü şeyi değişti. Ve daha telefonum 1 yıllık bile değil. Telefonumdan tam olarak faydalanamadığımdan (Sürekli servise gidip sürekli arıza çıkardığı için) Samsung'un bir üst model telefonunu almak için ürünümün bedel iadesini talep ediyorum. Müşteri Memnuniyeti açısından Samsung'un teklifi geri çevirmeyeceğini umuyorum. Ve Aygıt şuan yine serviste 1 hafta sonra yurtdışına çıkacağım, sorunumun kısa zaman içinde çözülmesi dileğiyle...

 • 06 Nisan
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr