Ali K. Teşekkür Mesajı

Samsungla Konuyla ilgili görüşme yaptık. ne yazık ki yazılım mekanik işleme girmediği için değişim hakkım yokmuş. Yinede ilgilendiler teşekkür ederim

Samsung Mobile 1 Sene İçinde Cihazım 4 Kez Tamire Gitti.

Ali K. |

22,06,2014 tarihinde 799 TL fatura ile aldığım Samsung grand neo cihazım 1 seneyi doldurmadan 4. kez yıldırım elektroniğe şarj sorunu ve kasanın soyulması problemi ile servise gitti.
1. Arıza: Anakart değişimi. 2. Arıza: Kasa ve Kulaklık soketi değişimi.
3. Arıza: Yazılım Yüklendi (Donma kasma ve şarj sorunu ile)
4. Arıza:29.05.2015 tarihinde şarj sorunu ve kasa soyulması nedeniyle Yıldırım elektroniğe verildi.
Servise verdiğim telefonum hiçbir şekilde; Samsung takipten tamiri takip edebiliyorum ve müşteri hizmetlerini aradığımda son tamir kayıt bizde gözükmüyor diyorlar.
Bu telefonumun tamirini kabul etmiyorum. Yasal hakkım olan değişimini istiyorum. Serviste kayıtları mevcuttur.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  09 Haziran
  13:35

  29 Mayıs\'ta Antalya yıldırım elektroniğe Samsung grand neo cihazımı şarjı çabuk bitmesi sebebiyle şarj aleti ile birlikte teslim ettim. Nasıl bir kayıt yapıldıysa müşteri temsilcisi cihazın serviste olduğunu göremiyor. Ve de online takibi olmuyor cihazın durumu ile ilgili
  Servisi ve müşteri hizmetlerini aramaktan hattımda kontur kalmadı artık. Aldığım cevap aynı işlemleri devam ediyor, test yapılıyor tamir bittiğinde mesaj gelecek o zaman gelirsiniz. Birde 20 ile 23 iş günü cihazın serviste bekleme hakkının olduğunu söylüyorlar.
  12 gündür ne testi yapıldığını gerçekten merak ediyorum.

  Bir daha samsung\'a para verip almam Cihazımın kısa sürede tamirinin yapılmasını istiyorum

 • Ali K.
  04 Haziran
  16:44

  Samsungla Konuyla ilgili görüşme yaptık. ne yazık ki yazılım mekanik işleme girmediği için değişim hakkım yokmuş. Yinede ilgilendiler teşekkür ederim

 • 04 Haziran
  14:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr