20 Şubat 2015

Samsung Mikrofonu Bozuk Satılan Telefon!

31.12.2014 tarihinde aldığım Samsung Note 3 Neo cep telefonuyla görüşme yaparken karşı tarafa ses derinden ve anlaşılmaz şekilde gelmektedir. 43 gün sonra arızalı olduğunu fark edip 2 kere servise götürmeme rağmen servis arıza yok raporu verdi. Servis yöneticisi "akıllı" diye aldığımız telefonu 2G'de kullanmamızı 3G'de işimiz olduğunda açmamızı önerdi. Böyle acemice ve dalga geçer gibi bir öneri hiç görmemiştim. Samsung Türkiye'de yetkili başka servise götürmemi ve kendilerinin servise haber vereceklerini belirtip beni yönlendirdi. Fakat o servise gittiğimde hep öyle söylendiği ve kimsenin onlara haber vermediğini belirtti. Anlaşılan o ki Samsung ülkemizdeki açıklardan çok iyi yararlanıyor.

Ahmet 1.571 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet30 Haziran 2015

  Bu telefonun problemini bilerek ve mağdur ederek çözmeyen Samsung servislerine selam olsun. Sattım telefonu kurtulmak için. Hata yapıp tekrar Note 4 aldım ve ayıplı mal çıktı. Yine hiçbir işe yaramayan teknik servislerinizle uğraşıyorum. Ve bu sefer öyle kolay sonuçlanmayacak mahkemede görüşeceğiz!

 • Ahmet18 Mart 2015

  Samsung teknik serviste mikrofon değiştirildi denildi fakat telefonumun arızası devam ediyor. 3 kere sim kart değiştirdim belki hata vardır diye ama nafile. Ülkemizdeki kanun boşluklarından yararlanan Samsung başka bir ülkede olsa peşimizden koşuyor olacaktı. Paranla rezil olmak deyimini çok güzel yaşatıyorlar bize. Bir ürün 33 günlükken servise gitmeye başlayıp 75 gün dolduğunda 4. kez servise gidiyorsa büyük bir problem var demektir. Hiçbir çözüm sunmayan Samsung müşteri hizmetleri, amaçları sadece para kazanmak olan Samsung Türkiye yönetimi bir markanın nasıl temsil edilemeyeceğini çok güzel bir şekilde gözler önüne sunuyorlar. Müşteri memnuniyetinin önemli olmadığı, satış sonrası problemde eksik kalan servisler, öğrenilmiş şekilde her aradığınızda aynı cevabı veren müşteri hizmetleri ve çözümün olmadığı bir marka ve anlayış... Böyle devam ederse çok müşteri kaybedilir. Bu arada ödüllü servis yöneticileriniz müşterilerinizle görüşmek istemiyorlar haberiniz olsun. o yönetici koltuğunda neden oturuyorlar bence bir sorun o arkadaşlarınıza.

 • Samsung Telefon Temsilcisi21 Şubat 2015

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi20 Şubat 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön