02 Temmuz 2015

Samsung Mersin Forum Bayisi Tam Bir Fiyasko!

Mersin Forum Samsung bayisine gidip yaklaşık ikibinbeşyüz TL'lik buzdolabını allayıp pullayıp sattıktan sonra eve servis tesliminden 10 saat sonra bekleyip çalıştırmamıza rağmen dolapta aşırı bir ses, uğultu ve dolap içinde terleme yaptığını görüp bayiyi servisi defalarca aradık.

Servis ezberletilmiş bir tarzda her şeyin normal olduğunu söyleyip, isterseniz tüketici haklarına şikayet edin! Akıl verme ukalalığıyla gitti. tabi ki edeceğiz! Sadece o değil bir reklamcı olarak elimin uzandığı her yere şikayetimi ve bu durumu dile getireceğim! İnsanların sokağa atılacak parası varmış gibi bir kandırmaca haline belki bir nebze olsun son verirler!

Deniz 772 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön