Samsung Menteşe Tamir Edilmiyor.

Soner K. |

Samsung yetkili servisi menteşesi deforme olan bilgisayarın sadece menteşesini değiştirmek yerine komple LCD panel ve üst kasayı değiştirmeye zorluyor. Ürünüm garanti kapsamında değil, çeşitli bilgisayar firmaları ile konuştum menteşeyi tamir edebildiklerini söylüyorlar.

Bu ürünün üreticisi böyle tek bir çözüm sunarken nasıl oluyor da ufak bir firma çeşitli farklı çözümle sunuyor. Sorunumun giderilmesini istiyorum. Samsung'un tüketiciyi yanıltmak için bu kadar yüksek rakamlı çözümler sunmasını sözde kalitesine yakıştıramıyorum. Bu ürünü değiştirme fırsatım olursa asla bir Samsung tercih etmem.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner K.
  15 Şubat
  22:09

  Bana kimse bilgi vermedi! !

 • 09 Aralık
  16:35

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Soner K.
  08 Aralık
  14:37

  3 günden beri hiç bir dönüş yok

 • 05 Aralık
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr