Samsung Menteşe Sorunu.

Ferdi İ. |

Ürünü alalı 9 ay oldu aşırı ısınmadan dolayı sağ menteşe yuvaları eridi ve işlevini görmemeye başladı. Ürünü servise gönderdiğimde garanti kapsamı dışında olduğunu ve bütün panel değişmesi gerektiğini 560 liralık bir tutarı olduğu söylendi. Bende kabul etmedim ürün geri geldi ve tamamen ekran çerçevesinin açıldığını gördüm tekrar gönderdim, eski haline getirin diye herhangi bir dönüş yapmadan bana aynı şekilde geri gönderildi.

Isınmanın sebebi üründe kullandığım adaptör orijinal değilmiş! Kutunun içinden ne çıktıysa onu kullandığımı dile getirdim, fakat onu aldığınız firmayla konuşun diye bir yanıt geldi aldığım firmayla(Media Market) konuştuğumda biz sorumlu değiliz Samsung sorumlu dedi.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferdi İ.
  11 Eylül
  13:37

  Siteye vermiş olduğum iletişim numaraları doğrudur ve her zaman açıktır! sizin canınız ulaşmak istememiş. Müşteri hizmetleri ne ki teknik servisiniz ne olsun!

 • 11 Eylül
  09:41

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ferdi İ.
  08 Eylül
  19:10

  Kayıtlara bakmak isterseniz ürün seri numarasını da paylaşabilirim. Birde şunu eklemek istiyorum İstanbul bakırköy de ki teknik serviste ki arkadaş bana başka şarj aleti alıp kullanmışsınız şeklinde üsteledi ve telefonu yüzüme kapadı...Bu şekilde servislerle çalışırsanız daha çok müşteri kaybedersiniz...

 • 08 Eylül
  18:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi