Samsung Marka Telefonumda Şarj ve Wi-fi Bağlantısı Sorunu Var!

Ayhan Y. |

Yaklaşık bir ay önce almış olduğum Samsung Note 3 marka cep telefonunda, wi-fi konusunda sürekli problem yaşamaktayım. Sürekli wireless kopuyor ve cihaz sürekli ısınıyor. Şarj süresi ise çok kötü.

Etiketler :

Batarya Wi-Fi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan Y.
  26 Kasım
  22:56

  Iletisim olduğum şikayetler ile ilgili bi çok kez görüşme yaptık aradılar konuştuk hiç bi çözüm yok cihazı yollayın garantiye diyo bana yetkiliniz ben bu gün 3 adet note 3 yan yana koyup denedim hepsi aynı ısınıyor sadece bende deyil mis ya ni sorun öğrenmiş oldum sizin bu ilgisizlik ve disiplinsiz davranizida görmüş olduk buda bana ders oldu samsung alınmazda kullanılmaz da ...

 • 26 Kasım
  09:37

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Kasım
  13:46

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi