Samsung Marka Buzdolabı Bıktırdı Artık!

Serap B. |

2012 yılında aldığımız Samsung marka buzdolabı her sene sebzeleri dondurma, alttan şu akıtma sorunu veriyor. Elimde olan 7 adet tamir formu var! Bunlar atmadıklarım. Soruyorum size bir buzdolabı 7 kez aynı şikayetten tamir olur mu? Bir parçası değişecek dediler. 150 TL'ye değiştirdik, haftasına yine aynı sorun.

Verdiğimiz servis parası, parça parası ve attığımız sebze meyvelerin parasıyla şimdiye yeni buzdolabı alırdık. Artık servisteki adamlar gelmeye utanıyorlar ama çözüm yok! Yazıklar olsun sana Samsung! Evimizdeki TV'den çamaşır makinesine, buzdolabından telefonlara kadar her şeyi senden almıştık ama bundan sonra değil almak çevremdekilerin de almasını engelleyeceğim. Bir buzdolabını yıllardır yapamadınız.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr