Samsung Makinemiz 1 Aydır Bozuk!

Duygu A. |

Çamaşır makinemiz 1 ay önce bozuldu 4E hatası verdi. Teknik servisten 3 kere geldiler üçünde de yaptık deyip gittiler . Durun bekleyin başında durun bakın yine olmadıysa diyoruz bir saat içinde arayın buralardayız diyorlar . Aradığımızda telefonu bile açmıyorlar . Bir keresinde açtı servis elemanı uzaktan teşhis koydu , tekrar dönüp bakmadı bile . O teşhiste yanlış çıktı makinemiz yine bozuk.

Sorununuz çözüldü mü diye arayıp soran yok . Arıza kaydımız bize sorulmadan kapatılıyor. Bir aydır çamaşır yıkayamıyorum artık tahammülümüz kalmadı .Kimi kime şikayet edeceğimizi şaşırdık . Artık aynı şeyleri anlatmaktan da sıkıldık. Samsung müşteri hizmetlerinden de teknik servisinden de şikayetçiyiz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  16:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Eylül
  10:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.