Samsung Makineden Pahalı Parça!

Raşit B. |

10 ay önce aldığım Samsung fotoğraf makinesinin optik kısmı takılmıştı. Bataryayı çıkarıp açın kapayın yazıyordu. Bir çok kez yaptım ama olmadı. Garantisi var, servise götürdüm. Telefonuma bir mesaj geldi. Ücretini ödediğim takdirde makineyi tamir edeceklerini söylüyorlardı.

Yetkili servisi arayıp garantisi olduğunu söyledim ancak bana lensinin çatladığını ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Tamir ücretini sorduğumda 141 TL dediler. Komplesini 130 TL'ye aldığım bir makinenin bir parçasını tamir için 141 TL istediler. Hatta yeni makine satmak istendi. Alkış?

Makineyi yollayacağım yetkililerden ricam sağlam parçaların yerine usb bellek alsınlar içindeki resim ve videolarımı bana geri yollasınlar.

Etiketler :

Objektif ve Lens Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Raşit B.
  04 Haziran
  11:02

  Samsung yetkililerine teşekkür ediyorum. Müşteri hizmetlerinden ..... bey beni aradı ve gereğinin yapılacağını söyledi. Yetkili servise yönlendirildim ve servis tarafından mağduriyetim giderildi...
  DEMEK İSTERDİM amaaaa hiçbirisi olmadı. Ne arayan var ne soran. Sağlık olsun.

 • Raşit B.
  14 Mayıs
  12:32

  Bir ayı geçti hala ne arayan ve ne soran. Samsung yetkililerini tebrik ediyorum. Televizyon alacaktım. En iyilerinden biri samsung dediler. Ama yetkililer o kadar güzel ilgileniyorlar ki gidip hemen alacağım :)) Asla almam. Satış sonrası ilgilenen yok.

 • Raşit B.
  20 Nisan
  15:53

  sevgili yetkililer. lütfen sallamayın. telim 7/24 açık. mail adresim belli. herkes ulaşıyo bi sizmi ulaşamıyorsunuz.

 • 17 Nisan
  11:43

  1737512 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi