Samsung Makine Problemli, 4 Gün Geçmesine Rağmen Servis Gelmedi.

Ali Eray B. |

Bundan yaklaşık 9 ay önce Samsung marka kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım.Geçen bu süre içerisinde 4 kez servis çağırdım.5. kez servis talebinde bulunmama rağmen her defasında 24 saat içerisinde yetkili servisimiz tarafından aranacaksınız denilerek konuyu kapattılar.

Satın almış olduğum makine sıkma sırasında aşırı derecede vuruntu yapıyor, yıkama süresinde ise belli bir dakikaya geldiği zaman o dakikada kalıyor yıkama işlemini sonlandırmıyor. 3 sefer çağrı merkezine konuyu ilettim. Aciliyetinden bahsetmeme rağmen dedikleri çözüm olarak gördükleri tek şey 24 saat içerisinde aranacak olmamdan başka bir şey değil.Geçen süre 72 saati buldu.Bu nasıl iş anlamış değilim. Samsung mu? bir daha asla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Titreşim-Yürüme Sıkma Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  17:08

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ali Eray B.
  16 Ağustos
  03:03

  Yarın 16.08.2014 Tarihinde Yetkili servisinizin aramamasına mutekip, makinenin videosunu çekip sosyal medyada paylaşacağım.Olmadı Tüketici hakem heyetine başvurup makinen iadesini isteyeceğim.Gerekli yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.
  Saygılarımla

 • 15 Ağustos
  20:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi