Samsung Makine Kusurlu Çıktı Servis Gelmiyor!

Ünsal Ç. |

29 Kasım tarihinde bir adet Samsung çamaşır makinesi aldık ve kurulumu yapıldı. Kuran servis kontrol edip makinenin sorunsuz olduğunu söyledi. ( kurutmalı model ) Daha sonra ilk yıkamamız da makine sıkmaya geçmedi. Kazan sallanıyor ve kasaya çarpıyor. Makine kendini durduruyor.
Buraya kadar normal ama neden 5 gündür servis bekliyoruz.

Yeni eve taşındık. 5 gündür yıkama yapamıyoruz. 30 Kasım Cumartesi servis kaydında bulunduk. 2 Aralık Pazartesi geleceklerdi, gelmediler. 3 Aralık Salı 14. 00-17. 00 arası geleceklerdi gelmediler. 4 Aralık neden gelmediniz diye aradığımız da 5 Aralık sabah 09 ile 14. 00 arası geleceğiz dediler. Bu nasıl bir müşteriye saygısızlıktır? Bu nasıl bir müşteriyi ciddiye almamaktır?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  13:59

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  22:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,