Samsung Mağdur Etti.

Turanli E. |

Samsung çin ürünü hatsız tabletlerde bile whatsapp kullanılıyorken neden samsung tabletlerde kullanamıyoruz basit bir whatsapp programını dahi indiremeyeceksek ne işe yarıyor bu tabletler bilseydim tek kuruş dahi vermezdim ürününüze bu kadar olmaz bu gib şeylerle bizleri madur etmeyin rica ediyorum bu sorunlan biran önce ilgilenirseniz sevinirim satın aldığım ürün samsung galaxy tab pro sm-t320 t ve tarafıma dönüş yapmanızı ve en kısa sürede bu sorunu çözmenizi bizleri mağdur etmemenizini rica ediyorum .

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:22

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • 12 Ağustos
  19:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi