Samsung Mağazaları Satış Sonrası İçin Yeterli Değil.

Ahmet S. |

Cep telefonu bataryası almak için Ankara'da Samsung'un kendi mağazası olan Armada AVM'deki Samsung mağazasına gittim. Bu batarya halen satılmakta olan bir Samsung telefon modeline (E2250) ait. Mağaza bana bataryanın kendilerinde olmadığını, bataryayı ancak Ankara Necatibey Caddesindeki "telefoncular da" bulacağımı söyledi.

Beni hayal kırıklığına uğratan şu oldu: Mağaza bataryayı tedarik etmek için ve bir Samsung müşterisine yardımcı olmak için hiç bir çabada bulunmadı. Bu tavır Samsung'un sadece satış ile ilgilendiğini, satış sonrası müşteri memnuniyeti için bir çabada bulunmadığını gösteriyor.

Etiketler :

Batarya Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet S.
  02 Mart
  14:00

  Samsung'dan arandım fakat arayan kişi farklı bir isimi aradığını söyledi, o nedenle görüşme gerçekleşmedi.

 • 02 Mart
  12:55

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ahmet S.
  28 Şubat
  11:25

  Samsung tarafından hiç bir döüş yapılmadı. Bu şikayet çözülmemiştir.

 • 25 Şubat
  00:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi